DOKUMENTY
DO POBRANIA

wraz z informacjami

Aug 25, 2014

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

 

Jun 23, 2015

HARMONOGRAM LIPCOWEJ CZĘŚCI SESJI POPRAWKOWEJ

 

 

O PROJEKCIE

Ogólne informacje o projekcie Rozwój oferty kształcenia z wykorzystaniem technik „distance learning” na UMB

Projekt pn. Rozwój oferty kształcenia z wykorzystaniem technik „distance learning” na UMB powstał i realizowany jest z myślą o osobach chcących nabyć lub podwyższyć swoje kwalifikacje w obszarach wysoce pożądanych na rynku pracy. Biostatystyka jest dziedziną o szerokim zastosowaniu w badaniach biomedycznych, a anglojęzyczne studia podyplomowe w zakresie biostatystyki oferowane przez UMB są ofertą unikatową na polskim rynku.

W dwóch edycjach rocznych studiów podyplomowych pn. "Biostatystyka – zastosowanie statystyki w medycynie klinicznej, biologii i naukach o zdrowiu" ("Biostatistics  applications of statistics in clinical medicine, biology, and public health") wsparciem zostanie objętych ogółem 40 słuchaczy będących absolwentami studiów co najmniej I stopnia, w szczególności osoby aktywne zawodowo pragnące podnieść kwalifikacje jako biostatystyk lub uzyskać nowe kwalifikacje.

Uczestnictwo w studiach jest nieodpłatne.

Zajęcia w całości prowadzone będą w języku angielskim.

Studia realizowane są przy użyciu technik "blended learning". W I edycji, w roku akademickim 2013/2014, program studiów podyplomowych był realizowany przy użyciu kombinacji wykładów prowadzonych tradycyjnie oraz wykładów prowadzonych zdalnie (przy użyciu wideokonferencji). W II edycji studiów podyplomowych w roku akademickim 2014/2015 poszczególne, tradycyjne i zdalnie prowadzone moduły, zastępowane będą stopniowo modułami w formie e-learning - planowane są 2 moduły w formie wykładów tradycyjnych, 3 w formie telekonferencji oraz 3 w formie e-learningu. Jednocześnie prowadzone będą prace nad przygotowaniem całego programu w formie e-learning, który będzie mógł zostać wdrożony w okresie późniejszym.

Okres realizacji Projektu: wrzesień 2013 r. – sierpień 2015 r.